Anna
specjalista ds. sprzedaży
Dariusz
specjalista ds. sprzedaży

Leśny Zakątek

Termin odbioru budynku Nr 1 - 31.05.2020 r.

Termin odbioru budynku Nr 2 - 30.09.2020 r.

Przedsięwzięcie

W Leśnym Zakątku zostaną wybudowane dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, pięciokondygnacyjne, a w nich  powstanie łącznie 105 apartamentów w metrażach od 31,4m2 do 94,04m2. Do mieszkań przynależą balkony lub tarasy oraz piwnice. Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy wspólne tereny zielone i plac zabaw dla dzieci. Miejsca postojowe będą dostępne w podziemnej hali garażowej bud. 1 oraz część z nich będzie ogólnodostępna zgodnie z zagospodarowaniem terenu.

 

Liczba budynków:                            2

Rozmieszczenie budynków na nieruchomości

  • Budynek nr 1:  Zawiera 75 lokali mieszkalnych,  jest budynkiem 4-klatkowym, 5 kondygnacyjnym z podpiwniczeniem , przykryty dachem dwuspadowym. Wejścia do klatek schodowych zaprojektowano: I klatka od strony północno –wschodniej II i III klatka od strony wschodniej i IV klatka od strony północnej. Wejście do mieszkań prowadzi z klatek schodowych.
  • Budynek nr 2: Będzie zawierał 30 mieszkań w budynku dwuklapkowym 5 kondygnacyjnym z podpiwniczeniem, przykryty dachem dwuspadowym. Wejścia do klatek schodowych zaprojektowane będą od strony północno - wschodniej. Wejście do mieszkań prowadzi z klatek schodowych.
  • W budynkach zapewnione będą wszystkie media: woda ciepła i zimna, kanalizacja sanitarna, energia elektryczna, wody deszczowe, energia cieplna z MPEC-u.
  • Teren wokół budynków na którym przewiduje się zieleń, pokryta będzie trawą naturalną. Przewiduje się nasadzenia krzewów i drzew.

Rozmieszczenie budynków na niniejszej nieruchomości (minimalny odstęp): na przedmiotowej działce wybudowane będą dwa budynki w minimalnym odstępie od siebie 20m.

Lokalizacja

icon-investments Inwestycje

investments-arrow-up investments-arrow-up

Osiedle mieszkaniowe

Horyzont Jaroty

investments-arrow-up investments-arrow-up

Budynek mieszkalny

Grand House

ul. Niepodległości

investments-arrow-up investments-arrow-up

Osiedle mieszkaniowe

Leśny Zakątek

Olsztyn » Pieczewo

investments-arrow-up investments-arrow-up

Lokal usługowy

Stawigudzka

Jaroty » ul. Stawigudzka 8C

investments-arrow-up investments-arrow-up

Przystań Kajakowa

Nad Łyną