GRAND HOUSE

Wizualizacja
Wizualizacja
Inwestycja Budynek Numer Status Powierzchnia Pokoje Schemat Piętro Cena Wirtualny spacer
GRAND HOUSE GRAND HOUSE 34 - (Nr administracyjny 23) Sprzedane 100,25 m2 3 pdf II piętro Zapytaj o cenę
GRAND HOUSE GRAND HOUSE 35 - Nr administracyjny 22 Sprzedane 97,72 m2 3 pdf II piętro Zapytaj o cenę

Inwestycja: GRAND HOUSE

Budynek: GRAND HOUSE

Numer: 34 - (Nr administracyjny 23)

Status: Sprzedane

Powierzchnia: 100,25 m2

Pokoje: 3

Schemat: pdf

Piętro: II piętro

Cena: Zapytaj o cenę

Wirtualny spacer:

Inwestycja: GRAND HOUSE

Budynek: GRAND HOUSE

Numer: 35 - Nr administracyjny 22

Status: Sprzedane

Powierzchnia: 97,72 m2

Pokoje: 3

Schemat: pdf

Piętro: II piętro

Cena: Zapytaj o cenę

Wirtualny spacer:


Olsztyn – magiczne miejsce, położone w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, otoczone jeziorami i lasami, a przecięte rzeką Łyną - ten krajobraz nie ma sobie równego w całej Polsce. W dzielnicy Śródmieście powstaje „GRAND HOUSE Niepodległości”, nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Niepodległości  w samym Centrum Olsztyna.

GRAND HOUSE Niepodległości

Powstaje w wyjątkowej lokalizacji w sąsiedztwie Parku Centralnego, rzeki Łyny i Starego Miasta, a przy tym w doskonale skomunikowanej część Olsztyna. Starannie zaprojektowana architektura nowego budynku, wraz z modernizowaną i unowocześnioną częścią budynku już istniejącego, będą tworzyć niepowtarzalną formę nawiązującą stylem do klasycznej architektury Olsztyna. Zaledwie 500m dzieli „GRAND HOUSE Niepodległości” od ulicy Stanisława Staszica – Starego Miasta oraz skupionych w nim zabytków (z dominantą Katedry Św. Jakuba, Zamku, Wysokiej Bramy). Jest to serce Olsztyna, w którym są wszystkie instytucje samorządowe, kulturalno- oświatowe, punkty usługowe z licznymi pubami, restauracjami i sklepami. Tutaj odbywają się różne imprezy handlowo-usługowe np. „Jarmark Warmiński”, a w amfiteatrze im. Czesława Niemena koncerty oraz „Olsztyńskie Lato Artystyczne”. Niedaleko stąd do Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „ Muzeum Nowoczesności”, kina czy Galerii Handlowej.

Jest to miejsce idealne do zamieszkania  i wypoczynku, gwarantujące poczucie komfortu i dające przestrzeń do życia. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich ceniących aktywne życie.

Doskonała lokalizacja.

Mieszkając w „GRAND HOUSE Niepodległości” możesz odzyskać czas dla siebie, aby móc spontaniczne wyjść na spacer do Parku Centralnego lub Parku Podzamcze. Spotkać się z przyjaciółmi na Starym Mieście, zaledwie w kilka kroków od domu. „GRAND HOUSE Niepodległości” to wyjątkowa i niepowtarzalna lokalizacja w Śródmieściu. Doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Olsztyna . Inwestycja znajduje się w pobliżu głównych ulic miasta, dzięki czemu sprawnie i bez problemu można dojechać i  wyjechać z Olsztyna w kierunku Warszawy, korzystając zarówno z transportu prywatnego, jak i komunikacji miejskiej.

Architektura i mieszkania.

„GRAND HOUSE Niepodległości” jest zaprojektowany w stylu klasycznym z mansardowymi dachami i dużymi przeszkleniami. Stanowić będzie doskonałe  uzupełnienie istniejącej zabudowy wraz z wybudowaniem nowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego od ul. Niepodległości w kierunku północnowschodnim i zachodnim w stronę rzeki Łyny. Prosta i niedominująca architektura, dyskretna elewacja zaprojektowana w ciepłych piaskowych kolorach z tonowanych dodatkiem grafitu oraz szklane balustrady doskonale skomponują się w Śródmieściu i sąsiedztwie Parku Centralnego.  

Inwestycja „GRAND HOUSE Niepodległości” polegać będzie na przebudowie, zmodernizowaniu i rozbudowie oraz zmianie funkcji przeznaczenia na mieszkalną byłego Domu Studenta z przeznaczeniem na budynek mieszkalny wielorodzinny. Część istniejąca składa się z czterech kondygnacji, w tym jednej piwnicznej, a część nowoprojektowana to trzykondygnacyjny budynek z antresolami i piwnicami. Wszystko razem stanowić będzie wizualną całość. W „GRAND HOUSE Niepodległości” powstanie łącznie 48 apartamentów w metrażach od 61 m2 do 152 m2. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowaliśmy cichobieżne windy, duże przeszklenia i garaż podziemny wielostanowiskowy. Na terenie inwestycji znajdą się również miejsca parkingowe ogólnodostępne dla mieszkańców.

To doskonałe połączenie nowoczesności z tradycją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycji „GRAND HOUSE Niepodległości” - skontaktuj się z nami.